#1 21-01-13 16:44:24

 Owocek

Administrator

Skąd: świat
Zarejestrowany: 19-01-13
Posty: 39
Punktów :   

Seikon No Qwaser

No to zaczynajmy, co myślicie o Seikonie? hmm, ja niestety się nie wypowiem...jednak Saori to już inna kwestia. Mam nadzieją, że jej opinia was wystarczająco zadowoli.


Marzenia które się spełniają, nie są prawdziwymi marzeniami. - Edward Elric

Offline

 

#2 21-01-13 21:11:03

 Saori99

Administrator

Skąd: Lubuskie xD
Zarejestrowany: 17-01-13
Posty: 36
Punktów :   

Re: Seikon No Qwaser

Och, Owocku... Jak ty mnie wspaniale znasz... I chyba właśnie dlatego wybrałaś to anime jako pierwsze... xD

No więc tak... Seikon no Qwaser, Seikon no Qwaser... Taak... Nie ma to jak anime w którym główną atrakcją jest to, że banda zboków (w tym niejaki trzynastoletni, białowłosy i zielonooki, czasami chyba jedno się czerwone robiło, tu przy ornamencie tym takim, Sasha (Alexsander Nikolajewicz Hell) wprost zakochany w barszczu... (bo ruskie mają balscyk! )) specjalizuje się w spijaniu mleka (somy O.o) z kobiecych piersi... I od tej somy, którą nasz rusek (Rosja z Hetali uciekł... O.o) kocha ponad swoje życie tak samo jak barszcz, mają siłę by władać... Yyy... Tablicą Mendelejewa? No i Sasha i jego dwie koleżanki szukają tam czegoś i... Stop no spoilować zaczynam...
I chyba tak to jest z tym anime... Jeśli chodzi o pierwszą serię bo drugą znalazłam zacenzurowaną (ta cenzura zajmowała cały ekraaaaan! >.<)...
A tak ogółem. Anime bardzo fajne. Ładna kreska, jest czym nacieszyć wzrok (cyyyyckiii!). Piersi ładne nawet u desek, a anime nawet da się ogarnąć. Nie wiem czy dodawać tu ocenę, ale moja to... 8/10? Chyba tak... (Za co odejmuję te punkty nie powiem! Buahahahahah! )



PS Ten tekst jest tym co uważam o danym anime i nie miałam zamiaru obrażać tym kogokolwiek. Jeśli faktycznie kogoś to uraziło to z góry przepraszam.


http://25.media.tumblr.com/tumblr_mcmksxI7oG1rq8ijvo1_500.gif
"Every action has a reaction. We've got one planet, and one chance."
~ Tim McIlrath

Offline

 

#3 22-01-13 14:43:07

 Owocek

Administrator

Skąd: świat
Zarejestrowany: 19-01-13
Posty: 39
Punktów :   

Re: Seikon No Qwaser

Padłam...


Marzenia które się spełniają, nie są prawdziwymi marzeniami. - Edward Elric

Offline

 

#4 22-01-13 14:46:41

 Saori99

Administrator

Skąd: Lubuskie xD
Zarejestrowany: 17-01-13
Posty: 36
Punktów :   

Re: Seikon No Qwaser

Powiem jedno... Dzięki temu anime chemia nabiera nowego znaczenia.


http://25.media.tumblr.com/tumblr_mcmksxI7oG1rq8ijvo1_500.gif
"Every action has a reaction. We've got one planet, and one chance."
~ Tim McIlrath

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dragoonballzgt.pun.pl www.darkwares.pun.pl www.nasza5grupa.pun.pl www.13clan.pun.pl www.finans2010.pun.pl